Wariant 1

Wjeżdżając do Zakopanego od strony Krakowa należy jechać prosto ul. Nowotarską mijamy dwa ronda (pierwszy wyjazd z ronda). Na trzecim rondzie drugi zjazd w lewo kierunek na Czarny Dunajec i Chochołów. Proszę jechać prosto przejeżdżając kolejno ul. Kościeliską i ul. Skibówki. Po drodze po przejechaniu ok. 2 km mijamy Sanktuarium po prawej stronie M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach jadąc dalej ok. 1km dojazd na Krzeptówki -Potok 11a do Willi.
Wjazd do Willi Pod Reglami jest od Głównej ulicy. Z prawej strony znajduje się zielona reklama świetlna Willi a w ogrodzie stoi mały góralski domek.

Uwaga!!! nawigacje często podają błędny kierunek naszego położenia prosimy nie skręcać !! w boczną małą uliczkę (płyty betonowe) tylko jeszcze 50m dalej znajduje się wjazd do nas.

 

Wariant 2

Polecamy też drugą możliwość dojazdu (jadąc od strony Krakowa odbijamy w Chabówce na Czarny Dunajec i Chochołów dojedziemy wówczas z drugiej strony Zakopanego prawie bezpośrednio do celu bez konieczności wjazdu do centrum miasta.
(Zalecamy ten wariant szczególnie w sezonie letnim i zimowym i długie wekendy z uwagi na wzmożony ruch drogowy od strony Zakopianki).